Участь у районних змаганнях із початкового – технічного моделювання

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА 05.03.2019 року на базі районної станції юних техніків відбулися районні змагання з початкового технічного моделювання серед школярів 1-4 класів, де навчальний заклад презентували переможці шкільних змагань із початкового – технічного моделювання Мельничук Оксана –  учениця 3-А класу ( класний керівник Романь Н.А.) та Кандала Лілія –  учениця 4-Б класу ( класний керівник Костина Н.Г.).

У змаганнях брали участь 50 учнів 3-4 класів із 26 шкіл району. Учасники виготовляли модель паперового вантажного автомобіля та виконували креслення розгортки прямокутної призми на папері в клітинку.

Учениці  спробували свої сили, гідно представили навчальний заклад  та отримали чимало позитивних емоцій від нових знайомств та спілкування.