Дистанційний проєкт «Земля – наш дім»

На всій планеті у цей день весняний
Святкується щорічний День Землі.
І недаремно квітень буйнотравий
До цього дня прикрашує її

Із  метою розширення  знань учнів про природу, виховання спостережливості, інтересу до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї у навчальному закладі створено дистанційний екологічний проєкт

« Земля – наш дім ».

У проєкті взяли участь класні колективи:

2-А класу ( класний керівник Зябкіна Людмила Олексіївна);

2-Б класу (  класний керівник Корнійчук Олена Андріївна);

3-Б класу ( класний керівник Прикмета Ольга Сергіївна);

5-А класу ( класний керівник  Грабова Ганна Сергіївна);

6-Б класу ( класний керівник  Хворостяна Вікторія Василівна);

7-А класу ( класний керівник Шмига Олена Андріївна);

7-Б класу ( класний керівник  Зелінська Людмила Олексіївна)

Найактивнішими були учні 2-В класу ( класний керівник  Суржок Катерина Петрівна) та 4-Б класу ( класний керівник   Бондарєва Олеся Василівна).

До роботи долучилися представники учнівського самоврядування : Ковтун Олександра ( 3-А клас), Каретіна Марія ( 3-Б клас), Ковальська  Анастасія (5-Б клас), Сидорчук Валерія ( 5-А клас), Козаченко Ольга  (7-Б клас), Хоменко Владислав ( 10-А клас), Пастушок Євгенія ( 10-А клас) та Паламаренко Марина (11 клас).

Жити на планеті Земля – це велике щастя. Природа радість нам дарує. Вона усіх кличе,  зве і веде… І хто природу, як матір шанує, той ніколи і ніде не пропаде!