Вітання працівникам ДП « Гайсинський лісгосп»

Чому ліси чекають мене знову,
На щит піднявши сонце і зорю?
Я їх люблю, я знаю їхню мову,
Я з ними теж мовчанням говорю…

Лісівники – це люди,  які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві  і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

17 вересня лідери учнівського самоврядування школи привітали відеолистом працівників лісу та ветеранів лісового господарства з професійним святом.

Ваша нелегка та відповідальна праця спрямована на охорону, збереження та раціональне використання лісу.

Бажаємо вам, справжнім знавцям своєї справи, міцного здоров’я, достатку, злагоди в родинах, нових вагомих трудових успіхів та досягнень. Нехай кожен ваш день буде наповнений теплом та добротою.

Із професійним святом вас, дорогі трудівники лісових галузей!

Нехай доля усміхнеться Вам щасливими днями,  а гарні справи відгукнуться в серцях людей повагою і шанобливим словом!

Слова вітання та щирої вдячності від усієї шкільної родини висловили Карпенко Артем ( 4-Б клас), Кандала Лілія ( 6-Б клас), Островська Вікторія ( 8-А клас), Мосійчук Юлія ( 8-А клас), Куліш Яна ( 10 клас).