Вітаємо призерів змагань « Перші кроки»

На завершення навчального року у міському парку  культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького відбулися змагання « Перші кроки» серед учнів  початкових класів  у  залік Спартакіади серед учнів /учениць закладів загальної середньої освіти Гайсинської міської ради у 2023 – 2024 навчальному році.

Заклад освіти гідно представила команда у складі: Максима Ковальчука ( 4-Б клас), Єгора Іванченка ( 4-А клас), Миколи Панчука ( 4-А клас), Ірми Белькє ( 4-А клас), Єви Красуляк ( 4-А  клас), Марини Кацан ( 4-А клас).

Марина Кацан у особистому заліку  по стрибках у довжину посіла – ІІ місце ( результат– 175 см).

За підсумками  змагань команда школи виборола почесне

ІІІ місце ( тренер Оксана Стародуб).

Щиро вітаємо призерів! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і впевнено крокуйте  до нових Перемог!