Вінницькі лісівники відзначили гайсинських юних лісівників за перемогу на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

5 грудня відбулась презентаційна зустріч викладачів Національного університету біоресурсів і природокористування з випускниками шкіл Вінниччини та представниками учнівських лісництв області. Під час зустрічі начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар нагородив вихованців учнівського
лісництва «Паросток» школи №4 м. Гайсин за перемогу на ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який проходив у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Анатолій Бондар вручив Почесну грамоту обласного управління лісового та мисливського господарства директору ДП «Гайсинський лісгосп» Миколі Лащенку, подякував йому за підтримку, розвиток та тісну співпрацю із учнівськими лісництвами. Почесні грамоти вручено директору школи №4 м. Гайсин Інні Сташко, педагогу-наставнику Галині Мигидюк. Анатолій Омелянович передав учнівському лісництву цінний подарунок – плазмовий телевізор, подякував юним лісівникам та їхнім керівникам за сумлінний підхід до лісівничої справи, гідне представлення учнівських лісництв Вінниччини на Всеукраїнському рівні і висловив сподівання, що в майбутньому учні присвятять своє життя благородній лісівничій справі.