Правопорушення і відповідальність

Із метою поглиблення знань  здобувачів освіти  про правопорушення , поширені серед дітей; виховання почуття правової самовідповідальності   у класному колективі  7-Б

( класний керівник Людмила Зелінська) відбулася профілактична бесіда « Правопорушення і відповідальність».

На зустріч із семикласниками завітала Софія Молодик старший інспектор СЮП ВРГ Гайсинського  РУП.

Софія Валеріївна наголосила школярам про відповідальність за протиправну поведінку,   важливість дотримання правил  у межах навчального закладу, ознайомила із  ознаками  і видами правопорушень,нагадала про головні питання з  теми:  «Булінг».

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть учням  уникнути багатьох небажаних проблем і  ситуацій.