Подорож на Закарпаття

Подорож  на Закарпаття

Навчання та відпочинок у стінах рідного закладу освіти – це добре, але пізнання та вивчення унікальних місць України – завжди цікаво і захоплююче.

Літо розпочалося дуже активно  для  класного колективу 7-А

( класний керівник Інна Сташко) і 8-Б класу ( класний керівник Галина Мигидюк).

Маршрут розпочався   із м.Вінниці, де сівши на потяг Київ – Ужгород , група подорожуючих відправилась  до міста Мукачево.

Закарпаття зустріло школярів сонячною, привітною погодою і гостинністю місцевих жителів.

Під час екскурсії учні познайомились із історією міста, милувалися ратушою, прогулювались вуличками   з унікальною архітектурою, захоплювались краєвидами річки Латориці, що належить до басейну річки Дунай.

Далі на мандрівників чекав таємничий замок Паланок на вершині згаслого вулкану; дітей зацікавив колодязь, якому понад 6 століть.

Далі маршрут пролягав до  сучасного  оздоровчо – рекреаційного  комплексу «Косино», який розташований серед 200 – річного дубового гаю  мальовничої Берегіївщини.

Учні відчули ефект цілющих властивостей  підземних вод у семи різних басейнах  з термальними та прісними водами.

Ввечері подорожуючих запросила до себе садиба с.Пилипець.

Здобувачі освіти мали можливість спостерігати за водоспадом  Шипіт, заввишки  14 метрів у п’яти каскадах на схилах масиву Полонина Боржава.

На вершину гори Гемба   піднялися за допомогою  джипінг -туру, навіть грали в сніжки,  спускаючись співали українських пісень.

Ввечері,  завітавши до Львова, усіх заворожили архітектурні пам’ятки міста,  міська ратуша, собори, Оперний театр, площа Ринок, копальня кави.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість пізнавати країну, а  батькам- за реалізацію дитячих мрій!