Подорож дев’ятикласників історичними містам України

12-13 жовтня разом із командою туристичного клубу Weekend Тоur Club здобувачі освіти 9-Б класу ( класний керівник  Галина Мигидюк) здійснили незабутню мандрівку маршрутом Гайсин – Кам’янець Подільський- Хотин –Чернівці.

Подорож розпочалася із величної фортеці Кам’янця, де почули історію створення, пройшли цікавий квест, по завершенню якого, отримали призи.

Дев’ятикласники ознайомилися із історичною частиною міста. Побували у козацькому місті – Хотин, яке зустріло мандрівників туманом, за яким Хотинська фортеця була ще більш загадковою.

Наступна зупинка – місто Чернівці. Учні відвідали Український Хогвартс  – Чернівецький університет.

Сповнені вражень школярі повернулися до рідного міста, вкотре переконавшись , що Україна – дивовижний край із багатою історією.