Літо – чудова пора для активного відпочинку

Літо – чудова пора для активного відпочинку!

У межах  проєкту « Зелений туризм» класні колективи  1- А

( класний керівник  Тетяна Шевчук), 1- Б

( класний керівник  Наталія Костина), 5- А  ( класний керівник Валентина Тихонюк),  6- А ( класний керівник Лілія Середюк), 7-В

( класний керівник Світлана Загурська ) у гарному настрої відправились   на  чудові локації  лісу, парку, галявин нашого міста.

Школярі грали в рухливі  ігри на свіжому повітрі, готували улюблені смаколики, спостерігали за красивими пейзажами рідного краю, фотографувались і ділилися враження  і планами на літо.

Учні 6-Б класу ( класний керівник Людмила Зелінська) відвідали  і познайомились із Гайсинським лісництвом (  Державне спеціалізоване господарське підприємство « Ліси України»).

Шестикласники уважно розглядали угіддя лісового господарства і милувалися розкішною природою.