Екскурсійні маршрути школярів

05 червня класні колективи  1-А  ( класний керівник  Тетяна Шевчук ), 8-А ( класний керівник Інна Каляфіцька ) відвідали  Гайсинський музей « Пам’ять Чорнобиля».  Присутні  ознайомились із музейними експонатами , дізналися  більше інформації про ЧАЕС і квітневу трагедію 1986 року.

Учні 2-А класу  (класний керівник  Людмила Зябкіна), 2-Б класу

( класний керівник Юлія Лічманюк), 6- А класу ( класний керівник Лілія Сереюк), 7-Б класу, 8-Б класу ( вчитель Наталія Шуригіна) побували у ДПРЧ – 10 м. Гайсин. Мандрівники  із цікавістю слухали рятівників, які вкотре нагадали про правила користування вогнем, про техніку безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, оглядали спеціалізовану техніку.

Група семикласників ( класний керівник Інна Сташко) здійснили екскурсію до Гайсинського районного управляння поліції, де  дізналися про головні моменти професії « поліцейський».

Здобувачі освіти 5-Б класу ( класний керівник Іванна Кондратюк) і 7-В класу ( класний керівник  Світлана Загурська)  познайомились із  підриємством  ТОВ « Гайсинський молокозавод». Під час екскурсії діти дізналися, як виготовляють молочну продукцію і які обладнання для цього необхідні.

Десятикласники ( класний керівник Галина Підкоморна) завітали на профорієнтаційну зустріч до Гайсинської філії Вінницького обласного центру зайнятості. Зустріч була корисною для обрання майбутньої професії.