Доторкнутись до історії

Класний колектив 5-А  (класний керівник Шуригіна Наталія)  помандрували у захоплюючу мандрівку до міста Вінниці.

«Як у Бога за пазухою» … це точно про Вінницю. Давнє місто, що стоїть на березі Південного Бугу, невелике, але дуже затишне. Місто має свої легенди, які додають йому шарму.

П’ятикласники  відвідали захоплюючу екскурсію «Місто над Бугом», під час якої відвідали загадкове підземелля. Під час екскурсії учні дізналися про важливість для міста річки Південний Буг та історичні події пов’язані з нею. Подивилися головні сакральні пам’ятки Вінниці, познайомилися з трагічними сторінками історії Центрального парку ім.Леонтовича.

Сповнені приємними враженнями та дізнавшись багато нового і цікавого, діти повернулися додому.