Благо Fest « Від сердечок до сердець»

31 травня   2024 року на території закладу освіти традиційно відбувся Благо Fest « Від сердечок до сердець»  із нагоди Дня захисту дітей.

Фестиваль  був спрямований на підтримку  захисників України (ЗСУ).

На шкільному подвір’ї функціонували різні локації     і   майстер – класи : виготовлення патріотичних сувенірів,спортивні цікавинки, майстерка із надання першої медичної допомоги,  графіті на асфальті.

Були розміщені військові локації.

Школярі писали листи – подяки воїнам – захисникам, а ще зустрічались із волонтерами.

Створювались яскраві символи на обличчях присутніх на локації Face Art.

Відбувся розіграш лотів, які презентували учителі, учні і батьки, School лотереї .

Функціонувала благодійна ярмарка різних смаколиків, іграшковий сейл.

Під час концертної програми « Діти України. Творчість. Сила»  присутні вшанували пам’ять  дітей, які загинули внаслідок  збройної агресії російської федерації  проти України.

Були нагороджені обдаровані здобувачі освіти закладу .

Упродовж дня школярі мали можливість зробити   незабутні  фотосвітлини.

Щиро дякуємо усім, хто приєднався до благодійної справи!

Особливу подяку колектив закладу висловлює  захисникам України, командуванню 59 бригади ім. Я. Ганзюка, військовослужбовцю,  музиканту , амбасадору українського ветеранського фонду Мойсею Бондаренку, випускнику школи, учаснику бойових дій  Володимиру Кривицькому, колективу  Гайсинської організації  Червоного Хреста України   Аллі Мельник і Зої Сливко,  волонтерам Благодійного фонду « Сильні разом»  Віталію Красюку, Вадиму МартинюкуДенису Гребенюку, колективу ДПРЧ – 10 м. Гайсин (  керівник , капітан Олександр Сомик).

Спільними зусиллями  на підтримку ЗСУ було зібрано

53 тисячі 481 гривню.

Збір відкритий й продовжується !

Атмосфера цього дня подарувала присутнім позитивні емоції і віру в Перемогу!