Урок доброти «Щаслива лапа»

З метою покращення психологічного стану в дітей та виховання гуманного ставлення до тварин у класних колективах 2-Б класу(класний керівник Костина Наталя) та 2-А класу (класний керівник Шевчук Тетяна) було проведено урок доброти «Щаслива лапа», якого усі з нетерпінням чекали. Дітей зацікавила проблема безпритульних тварин. Міркували про те, як допомогти таким тваринам та як правильно з ними поводитися. Дізналися багато цікавого, переглядаючи відео. Другокласники поділилися знаннями про те, яку користь приносять тварини, розповідали про своїх домашніх улюбленців. Особливий інтерес у дітей викликав перегляд світлин однокласників зі своїми домашніми тваринками. Наостанок хлопчики і дівчатка із задоволенням розмалювали малюнки з тваринками, які їм найбільше сподобались.