Урочистості з нагоди професійного свята

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти  у закладі  відбулися різноманітні заходи.

На урочистостях із нагоди професійного свята   із вітальним словом  до   колег звернувся директор закладу Григорій Боровий.

Григорій Іванович вручив Почесні грамоти Департаменту гуманітарної політики  Вінницької обласної державної адміністрації   Ользі Костенко, Наталії  Немировській, Галині Підкоморній, Оксані Бладиці, Інні Сташко, Вікторії Михайлюк,   Вікторії Хворостяній.

Також подяки отримали освітяни  закладу за сумлінну творчу працю, високий рівень професійної майстерності, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді, вагомий внесок  у розвиток  освіти Гайсинської громади : Ольга Костенко, Інна Сташко,  Наталія Немировська, Галина Підкоморна, Оксана Бладика, Вікторія Хворостяна,  Ірина Тарасюк, Вікторія Михайлюк,  Іванна Андрушко, Оксана Стародуб,  Лариса Піх.

До привітань долучилися колектив Державного спеціалізованого господарського підприємства « Ліси України» Філія « Гайсинське лісове господарство» і командування  й  особовий склад військової частини та подякували освітянам за багаторічну плідну співпрацю.

Вітання педагогам надіслали здобувачі освіти 11 класу

( класний керівник  Галина Підкоморна).

Активно і  організовано   у закладі освіти відбувся День учнівського самоврядування, адже лідери доклали неабияких  зусиль, щоб уроки відбулися на належному рівні.

Натхнення і успіхів у всіх починаннях!