Мандрівки у межах проєкту «Зелений туризм» продовжуються

Мандрівки у межах проєкту « Зелений туризм» продовжуються.

Учні 2-Б класу ( класний керівник Юлія Лічманюк) і 3-А класу

( класний керівник Оксана Лазаренко) відвідали Фермерське господарство « Чиста криниця» у с.Кисляк.

Зустріч вдалася цікавою і смачною. Школярики   скуштували відбірну полуницю, прогулювались територією господарства, на якій вирощують різноманітні культури: овочі,  фрукти, ягоди  і т.д.

Зрозуміли, яка важка праця людей, котрі   обрали професію садівника,  землероба, фермера.

Класний колектив 4-А класу ( класний керівник  Наталія Романь) у гарному настрої здійснили цікавий маршрут міським парком культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Четвертокласники обмінювалися побажаннями на літні канікули і фотографувалися.

У 6-В класі ( класний керівник Ірина Тарасюк) відбулася історична вікторина « Люби і знай свій рідний край». Шестикласники продемонстрували свої знання із історії рідного краю, розповідали про улюблені локації рідного міста.