Здобувачі освіти відвідали музеї Гайсинщини

Напередодні канікул школярі  активно подорожують музеями Гайсинщини.

Група учнів ( вчитель української мови та літератури Олена Хлевна) відвідали музей Василя Стуса у с.Рахнівці. Діти познайомились із життєвим і творчим шляхом поета- земляка,  вшанували світлу пам’ять Василя Семеновича біля пам’ятного знаку.

Здобувачі освіти 4-А класу ( класний  керівник  Наталія Романь),

5-Б  класу ( класний керівник Іванна Кондратюк), 6-А класу

( класний керівник Лілія Середюк), 6-Б класу ( класний керівник Людмила Зелінська) завітали до Гайсинського музею « Пам’ять Чорнобиля». Школярі уважно слухали розповіді про  аварію на ЧАЕС, історію створення музею,  переглянули експонати.

Колектив 6-В класу ( класний керівник Ірина Тарасюк) побував у музеї АТО м.Гайсин. Юні патріоти вкорте згадали про переламні  події боротьби українців за волю та незалежність  нашої держави.  Хвилиною мовчання згадали всіх, хто віддав своє життя  за Україну.

Даний маршрут  нагадує, що берегти пам’ять варто заради майбутнього!