Шлемо вітання із Міжнародним Днем Миру!

Із метою пропаганди миру і толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги 20 вересня учні нашої школи приєднались до заходів, приурочених  Міжнародному  Дню Миру.

У закладі  освіти відбувся танцювальний флешмоб  « Діти України за Мир!», який підготували учениці 8-А класу Олександра Ковтун, Вікторія Городиська, Дар’я РуденкоАнна Гулько

( класний керівник Інна Сташко).

Класні колективи 1-А  ( класний керівник Наталія Романь), 2-А ( класний керівник Тетяна Шевчук), 3-А ( класний керівник Людмила Зябкіна), 3-Б (класний керівник  Юлія Лічманюк),  4-Б ( класний керівник Ольга Прикмета)  долучилися до художнього  флешмобу « Без миру немає дитинства» із хештегом #Міжнародний _День_миру.

Здобувачі освіти початкової школи стали активними у обговоренні теми : « Що для мене Мир?», переглянули презентацію « Діти України за мир!», яку підготували  лідери учнівського самоврядування  Дар’я Прикмета  і  Ангеліна Ковальчук.

Під час уроків образотворчого мистецтва шестикласники створювали    малюнки « Мріємо про мир в Україні» ( вчитель Іванна Кондратюк), а  вихованці групи продовженого дня

( вихователь Олена Шекерська) виготовили тематичні листівки

« Нехай мир панує у всьому світі».

До читальної зали  Гайсинської центральної бібліотеки  на тематичну годину  «  Наші серця закликають до миру» завітали учні 2-Б класу ( класний керівник  Наталія Костина).

Школярі 10-А класу ( класний керівник  Ганна Грабова) приєдналися до міської мирної ходи  з     Державним прапором України. Гайсинчанам десятикласники  дарували сувеніри, які були виготовлені одинадцятикласниками і п’ ятикласниками ( вчитель  Катерина Суржок).

У закладі освіти продовжується акція « Ворогам кришка».

У Міжнародний день миру колектив закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№4 м. Гайсин Гайсинської міської ради,  вітає усіх зі святом єдності, добра , взаєморозуміння та  бажає, щоб над головою синіло мирне небо.