У 2016-2017 навчальному році штатними працівниками школа була забезпечена на 100%. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. При підборі нових кадрів (навіть обслуговуючого персоналу) враховується фахова підготовка, особисті та колективні якості, працездатність, інші характеристики. Впродовж року звільнився один вчитель та не звільнився жоден технічний працівників.

По якісному складу педагогічних працівників з 54 вчителів: вищу категорію мають – 25 (49%), І – 13, ІІ – 3, спеціалістів -13, вчителів методистів – 8, старших вчителів -13, що говорить про значний досвід колективу.
Середнє тижневе навантаження педагогічних працівників по школі становить 14,9 год.