Звіт директора школи

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів” від 28 січня 2005 року №55, 23.06.2020 року у навчальному закладі відбувся щорічний звіт директора школи Сташко Інни Василівни за 2019-2020 навчальний рік.

На це зібрання були запрошені представники батьківських колективів класів, учителі та усі працівники закладу   долучились   у режимі Онлайн.

Інна Василівна представила присутнім результати її діяльності упродовж 2019-2020 навчального року, акцентуючи увагу на навчальних досягненнях учнів, підсумках методичної та виховної роботи, стані матеріального забезпечення школи і співпраці з іншими закладами, організаціями.

Особливу подяку директорка висловила вчителям і батькам учнів школи  за постійну підтримку і допомогу у створенні комфортного освітнього середовища.

Звіт директора школи