Всеукраїнський тиждень права 2019

Із метою ознайомлення учнів з основними документами, у яких зафіксовано права та обов’язки дітей, запобігання дискримінації та насильству, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у межах проведення Всеукраїнського тижня права  (9 -13 грудня) у  закладі загальної середньої освіти відбулись ряд заходів:

• Зустріч із спеціалістами відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Гайсинського МЦ;
  • Перегляд науково-популярних фільмів на правову тематику, мультфільму « Кінь проти хом’яка» (Класні керівники 3, 5-7 класів);
  • Засідання парламенту школи   «У світі права» ;
  • Участь у міському турнірі правничих ігор (вчитель історії та права Грабова Ганна  Сергіївна);
  • Профілактичне навчання з учнями щодо попередження боулінгу.Зустріч із Струковською Т.О. – головним спеціалістом  служби у справах дітей РДА. ( вчитель історії Тарасюк Ірина Олександрівна)
  • Урок права «Адміністративно – кримінальна відповідальність неповнолітніх» (вчитель історії Грабова Ганна Сергіївна);
  • Екскурсії до центру БПД;

Пам’ятаймо! Головний обов’язок – дотримуватися законів і поважати права інших!

То ж прочитай,
Завчи напам’ять,
Порадь і друзям прочитать,
Хай прочитають тато й мама,
Закони всім потрібно знать!