21 березня – Міжнародний  день лісів.

У Міжнародний День лісів 21 березня у СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина учасниками шкільного лісництва  «Паросток» Тульчієм Д. та Колосовською К. (керівник Мигидюк Г.Ю.) було проведено екскурсію до зали учнівського шкільного лісництва “Паросток”; пізнавальну хвилину “Міжнародний день лісів”.

У навчальному закладі дано старт акцій: “Майбутнє лісу – у твоїх руках”, “Людина і ліс”.

Відбулась зустріч учнів школи з інженером лісових культур  Юрченко О. П.  (ДП Гайсинський лісгосп»), яка розповіла про щорічну Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу  у твоїх руках», яка триватиме з 21 березня по 20 квітня.

Мета акції: поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення населенню важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

Впродовж місячника будуть проведені лекції та виховні заходи «Посади своє дерево», «Чисте довкілля», «Зробимо ліс чистішим», науково-практичні семінари за участю учасників шкільного лісництва; доповнення існуючих та створення нових міні-дендропарків, алей; проведення акцій «Ліс саджати – природу зберігати», «Посади своє дерево», «Чисте довкілля», «Зробимо ліс чистішим», науково-практичні семінари за участю учасників шкільного лісництва; доповнення існуючих та створення нових міні-дендропарків, алей; проведення заходів «Ліс саджати – природу зберігати» тощо.

Протягом місяця школярі активно приєднаються до участі у конкурсі на кращий малюнок, твір на тему: «Людина та ліс». ( 1 – 8 класи). Учні 8-11 класів приймуть участь у садінні лісу.