Районний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2018»

Із нагоди відзначення 100-річчя заснування позашкільної освіти в Україні та з метою формування у дітей свідомості, утвердження духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу та наслідування його традицій, розвитку українського мистецтва, популяризації національного надбання і кращих зразків світової класики, підвищення художнього рівня виконавської майстерності творчих колективів 6 березня було проведено фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2018».

• У жанрі «Хореографія» учасники танцювального гуртка «Калина» Андрухова Анастасія (2-А), Запорощук Діана (2-Б), Чекой Олександра (1-В), Дембіцька Вероніка (1-А), Куліцький Віталій (1-Б), Сіньковська Ольга (1-Б), Плохий Богдан (1-Б), Городиська Вікторія (1-А), Дмитренко Валерія (1-А), Панчук Дар’я (1-А), Калита Єгор (1-В), Каранюк Анна (1-В), Мегедюк Віолетта (1-В) (керівник Стус М. С.) продемонстрували запальний народний танець «Україночки».

• У жанрі «Вокал» вокалісти  гуртка «Кіндер-сюрприз» Коцюк Яна (5-Б), Коцюк Артем (5-Б), Мурієнко Катерина (7-А), Козаченко Ольга (5-Б), Данчук Максим (5-Б), Каранюк Володимир (5-Б), Гремпель Маргарита (5-Б), Тульчій Анастасія (6-Б), Колосовська Дар’я       (5-Б) (керівник Лазаренко Д. І.) у пісню  «Лист солдату» вклали багато позитивних емоцій та почуттів;

• Буханенко Ярослав (11-Б), Тульчій Денис (11-Б) піснею «За Україну» закликали бути патріотами рідної землі;

• Діхтяр Анастасія (9-Б), Колосовська Дар’я (5-Б), Колосовська Крістіна (11-Б) подарували присутнім пісню  «Квітка-душа».

Ведучими програми були Сидорчук Дар’я (10 клас) та Буханенко Ярослав (11-Б).

Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, самобутність, сценічну культуру.