Подаруй дитині радість

Непомітно прийшла зима, а за нею поспішають Новорічні та Різдвяні свята, які несуть відчуття радості, свята, дива, казки. Проте не для всіх дітей ця пора є настільки очікуваною, адже усім хочеться тепла, уваги, добра. А іноді його так не вистачає.

Напередодні першого з низки зимових свят – Дня Святого Миколая колектив школи активно долучився до волонтерської акції «Подаруй дитині радість». Мета акції: наслідувати приклад Миколая-Чудотворця та дарувати іншим радість, щастя, посмішки, зберігаючи та примножуючи добро і тепло у серцях, творити справжні чудеса.

Школярі стали помічниками Святого Миколая. Діти приносили іграшки, книжечки, розмальовки, канцелярські товари. З великою любов’ю розглядали, сортували, пакували гостинці, підписували листівки.

14 грудня чимало подарунків від учнів школи Бірецька А. (10), Гордієнко А. (10) передали учням Ситковецької спеціалізованої школи-інтернат.

23 грудня юні волонтери школи відвідали Дашівський навчально-реабілітаційних центр, де їх привітно зустріла педагог-організатор школи Довгопола А. М.

Учні, учасники концертної бригади школи, у складі: Любарчука Д. 11-Б, Чикалюк К. 9-Б, Перкун Ю. 6-Б, Коцюк А. 5-Б, Коцюк Я. 5-Б, Тітаренка Д. 8-Б, Матушка Н. 11-Б, Білик Т. 6-Б, Тульчій А. 6-Б, Шевчук О. 6-Б запропонували школярам центру виставу, а члени учнівського самоврядування Шевчук О. 9-А, Поїзд А. 9-А, Подчос С. 8-А передали численні подарунки від школярів.

А допоміг здійснити волонтерську акцію директор ДП «Гайсинський лісгосп» Лащенко М. М. Водій автобуса Вдовцов Г. І. безпечно доставив учнів за маршрутом Гайсин-Дашів.

Щиро дякуємо за допомогу та бажаємо щасливого Нового року та Різдва Христового.