Писанка – символ весни

Писанка  символ весни, сонця, повернення природи до життя. А назва її походить від слова « писати», тобто « прикрашати орнаментом».

Написання писанки  – це магічне дійство , тому потрібно зосередитися на роботі і думати лише про хороше.

Писанка – унікальний витвір, найчарівніша візитівка України.

Здобувачі освіти 4- Б класу ( класний керівник Олеся Бондарєва) завітали на традиційний   майстер – клас із написання великодніх писанок, який відбувся у міському Будинку культури.

Майстриня  –  писанкарка Наталія Манжос  продемонструвала четвертокласникам різні техніки розпису, повідала історії писанкарства рідного краю.

Процес виготовлення великоднього символу досить складний, потребує особливого терпіння і вміння.

Учасники майстер – класу отримали безліч позитивних емоцій від чарівного дійства.

Щиро дякуємо за цікавий і змістовний захід.

Земля – казкова планета, бережімо її

22 квітня відзначають Міжнародний день Землі.

І саме у цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища і очистити від сміття  прилеглу територію,  висадити хоча б одне дерево.

Класні колективи  2-Б ( класний керівник Юлія Лічманюк) і 3-А

( класний керівник Оксана Лазаренко) на першому поверсі закладу освіти створили цікаву і змістовну інсталяцію « Як довго розкладається сміття у грунті».

Початківці  пояснили, скільки років необхідно для того, щоб різне сміття

( пляшки, підгузки, резина, батарейки,  скло, пластик, пінопласт, їжа, одяг, взуття, тощо) розклалося повноцінно, а ще, вкотре нагадали, що потрібно не засмічувати планету і берегти її для майбутніх поколінь.

Здобувачі освіти 2-А класу ( класний керівник Людмила Зябкіна) підготували вироби на тему: « Подаруймо життя використаним речам». Другокласники виготовили сувеніри із речей, котрі вже були у вжитку.

Четвертокласники ( класний керівник Олеся Бондарєва)  захищали міні – проєкти « Земля – казкова планета, бережімо її!». Школярі малювали ілюстрації, де відображали важливість турботи і бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Учні 3-Б класу ( класний керівник  Ольга Прикмета) долучилися до флешмобу «  Земля – наш дім»  й виготовили    вироби із паперу, які символізують красу нашої Землі.

Завдання кожної людини – берегти нашу планету !

Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь

19 квітня одинадцятикласники  Максим Данчук, Анна  Городиська, Вікторія Шаргородська  спільно із педагогом – організатором закладу освіти Наталією Данчук  брали участь у Загальнонаціональній акції  єднання та віри « Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

Випускники зі шкіл міста долучилися до унікального флешмобу – акції по висадці дерев на території реабілітаційно – оздоровчого центру для учасників бойових дій « Долина УБД» ( м. Гайсин).

Не дивлячись на прохолодну погоду, старшокласники були активними в екологічній акції, спілкувались із однолітками,фотографувалися , а ще – скуштували смачної каші і солодощів.

Кожне висаджене дерево  – символ незламної віри в свою Україну, в нашу Перемогу!

Цей крок також спрямований на підтримку загальноєвропейської Зеленої Угоди напередодні Дня довкілля.

Щиро вдячні організаторам Загальнонаціональної  акції  єднання та віри « Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».

Цікаві будні школярів

Здобувачі освіти  3-Б класу ( класний керівник Ольга Прикмета) і

4- Б класу ( класний керівник Олеся Бондарєва) провели день без портфелів. Початківці приходили до школи із торбинками , сумками для ноутбука, валізами,  шоперами…

А ще, третьокласники влаштували день улюбленої іграшки і принесли до школи саме ту іграшку,яка їм найбільш довподоби та презентували її однокласникам.

Класний колектив 7-Б класу ( класний керівник Наталія Немировська)  провів День професій  . Семикласники обирали ту професію, яка їм подобається, розповідали про неї, одягали спецодяг або використовували приладдя, інструменти,які символізують дану професію.

Цікаво, який  тематичний день буде наступним?

Участь у проєкті « Найбільший урок у світі »

За співпраці із AIESEC – найбільшою молодіжною міжнародною організацією, керованою молоддю, та з метою миру і реалізації людського потенціалу  у межах проєкту

« Найбільший урок в світі »,  у закладі освіти відбулася дружня зустріч із випускницею закладу освіти , студенткою ІІІ курсу  Донецького національного університету  ім. В.Стуса Анастасією Іващук.

Проєкт  налаштований на розвиток лідерства через роботу в команді, практичний досвід, міжнародні стажування.

Найбільший урок у світі – 2024 – це наймасштабніший  проєкт АЙСЕКу в Україні, який дає можливість молоді  подивитися на освіту з новою перспективою  та долучитися  до розвитку країни. Ця Всесвітня ініціатива створена  завдяки  Project Everyone

( стратегічний партнер ООН), націлена поширити обізнаність  про Цілі Сталого Розвитку серед молоді і дітей, надихнути їх стати тим поколінням,  що змінює світ. Цьогоріч проєкт спрямований на четверту Ціль Сталого розвитку « Якісна освіта».

Одним із головних партнерів є  Unicef (Дитячий фонд ООН).

Анастасія ознайомила шестикласників  із проєктом, сприяла обізнаності з глобальними  проблемами , мотивувала бути проактивними , брати на себе відповідальність і розвивати лідерські якості, наголосила, що головною темою проєкту  є « Цілі сталого розвитку( ЦСР)»- це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб вирішити найбільші проблеми людства.  А проєкт

« Найбільший урок у світі» націлений на те, щоб інформувати дітей про проблеми, які є актуальними для нашої країни.

На зустрічі   були розкриті головні теми : « Як ефективно вчитися?», « Багатство  української культури», « Важливість емоційної зрілості в особистому  та професійному житті», « Ключові аспекти успішного лідерства».

Освіта – це основа успішного суспільства, тому через  освіту, подаються важливі теми , які не включені у програму .