Зробимо життя безпечним

Життя – найцінніше, що є у кожного з нас. Щоб жити повноцінно, потрібно добре володіти  та дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

Із 23 по 27 листопада у закладі освіти пройшов тиждень безпеки життєдіяльності.

Усі класні керівники провели бесіди зі  школярами щодо збереження життя і здоров’я у надзвичайних ситуаціях.

Упродовж тижня із безпеки життєдіяльності  у навчальному закладі  відбулися :

• Інформаційні хвилини  « Безпечне довкілля» у класному колективі 3 – В;
  • Квест – гра « Правила  безпеки»    з учнями 5- Б класу;
  • Виготовлення пам’яток дев’ятикласниками    « Корисні підказки  для безпеки життя», старшокласники розв’язували  ситуаційні задачі  щодо пожежної безпеки ;
  • Перегляд відеолекторію « Правила безпеки  поведінки  дітей у побуті» семикласниками ;
  • Подорож – змагання  «Заходи для життя  і здоров’я, які  існують навколо нас» у класному колективі   8-А;
  • Конкурс малюнків   « Охорона праці очима дітей» (Гулій Анна Вікторівна);

Учень 11-А класу  Довгополюк Владислав  інформував школярів про комп’ютерну залежність, а Колосовська Дар’я, учениця 8-Б класу презентувала свою роботу  на тему: « Сприйняття музики, та її вплив  на здоров’я людини» .

Змістовний та насичений  тиждень із безпеки життєдіяльності організувала вчитель із основ здоров’я Мигидюк Галина Юріївна.

Отож, пам’ятаймо та виконуймо всі правила  безпечної поведінки.

Бережіть своє здоров’я та життя!