Жовтнева мандрівка класного колективу 7-Б

Поділля – мальовничий край із багатою історією, унікальними пам’ятками, красивою природою. Це була свого роду незвичайна поїздка.

Учнівський колектив та батьки 7-Б класу ( класний керівник Наталія Немировська) відвідали туристичний кінний клуб

« Victory », який розташований  у селі Карабелівка  Теплицької селищної громади Гайсинського району.

Школярі мали нагоду поспілкуватися із професійними тренерами з іпотерапії та інструкторами із походів. Незабутньою була зустріч і знайомство з кіньми. Кращого не придумаєш, адже коні – особливі тварини.

Учням сподобалася подорож верхи на тваринах, запам’яталась розкішна природа, яка захоплювала та милувала очі туристів. Прислухаючись до інструктора,  поїздка була не тільки захоплюючою, а й безпечною.

Семикласники радо посмакували продукцією сироварні « РОНКО». Було цікаво і смачно!

Туристичний клуб «Victory» залишив у серцях батьків і вихованців  закладу освіти  приємні спогади та теплі враження.