Здоровий спосіб життя – вибір успішних!

05 квітня  напередодні Всесвітнього   дня здоров’я школярі 1-Б класу ( класний керівник Наталія Костина), 2-А класу

( класний керівник Людмила Зябкіна), 3-Аклас (класний керівник Оксана Лазаренко), 3-Б класу

( класний керівник Ольга Прикмета), 4-А класу ( класний керівник Наталія Романь ), 4-Б класу ( класний керівник Олеся Бондарєва) приєдналися до флешмобу « День здоров’я» , який був насиченим, змістовним і цікавим.

Початківці  мандрували до « Країни здоров’я», формували «Тарілку здорового харчування», створювали міні – проєкти

« Моє здоров’я у моїх руках», долучалися до хвилинки – цікавинки «  Є така країна – Вітамінія», були активними у вікторині « Що ти знаєш про здоров’я?», демонстрували найулюбленіші спортивні заняття для загартовування організму, ділилися вітамінними смаколиками, які принесли до школи.

Вчителі фізичної культури  Оксана Стародуб, Олег Підгурський , Іванна Кондратюк вкотре нагадали школярам про важливість і користь занять спортом, а ще запропонували долучитися до різноманітних ігор, естафет на свіжому повітрі.

Учні 4-Б класу ( вчитель фізичної культури Оксана Стародуб) спробували свої сили під час змагань « Здорова нація- незламний народ».

Лідери учнівського самоврядування  Дар’я Прикмета і   Ангеліна Ковальчук  відвідали учнів – початківців із міні –лекторієм « Здоровим бути модно!». Розповіли про головні алгоритми здорового способу життя, провели вікторину і  руханку.

Цінуємо своє здоров’я! Дбаємо про  своє майбутнє!

Здоровий спосіб життя – вибір успішних!