Здобувачі освіти 7-Б класу відвідали музей АТО

6 груня у День Збройни Сил України здобувачі освіти 7-Б класу

( класний керівник Мигидюк Галина Юріївна) відвідали міський   музей АТО.

Під час екскурсії семикласники мали змогу пригадати історію нашої країни за останні роки, прослухати розповідь про героїв – земляків, які брали участь в Революції Гідності , а також в АТО/ООС і продовжують боронити рідну землю в повномасштабній російсько – українській війні.

Юні відвідувачі ознайомились із  представленими музейними експонатами , серед яких – зразки зброї , військового спорядження, особисті речі захисників Гайсинщини, моделі військової техніки та багато іншого.

Особливу цікавість у школярів  викликали особисті речі російських військових, які дісталися нашим українським захисникам в якості трофеїв у період повномасштаної війни.

Екскурсія завершилась біля стели загиблим захисникам на Алеї Пам’яті та Слави, де учні вшанували  хвилиною мовчання  полеглих героїв.

Віримо в Перемогу!