Засідання круглого столу лідерів закладу освіти

21 вересня відбулося засідання круглого столу лідерів учнівського самоврядування, на якому  були присутні заступник директора із виховної роботи Хлевна Олена Яківна, педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна,  здобувачі освіти  8-11 класів – лідери учнівського парламенту.

На початку зібрання старшокласники  вшанували  пам’ять загиблих героїв – захисників хвилиною мовчання.

На порядок денний     винесено такі питання:

1. Звіт про роботу парламенту.
  2. Про проведення виборів президента школи.
  3. Затвердження новообраних членів парламенту.

По першому питанню прозвітував  президенту учнівського парламенту 2021-2022 н.р.  Гречанюк Артем.

По  розгляду другого  питання до присутніх звернулась Олена Яківна.

Старшокласники під час голосування погодили кандидатуру на посаду  президента учнівського парламенту 2022-2023 н.р.

За результатами голосування ним залишився учень 11-Б класу Гречанюк Артем.

До складу парламенту школи в 2022-2023 навчальному році увійшли наступні учні: Маценко  Дар’я ( 11-Б клас), Шпиль Ангеліна

( 11-Б клас), Шаргородська Юлія ( 11-А клас), Іващук Вікторія ( 11-Б клас), Голдиш Карина ( 10 клас), Козаченко Ольга (10 клас), Вітинська Владислава ( 9-А клас),  Таран Олексій  (9-А клас), Стемковська Олександра ( 9-А клас),  Вельгус Денис ( 9-Б клас), Дмитрук Сергій

( 9-Б клас), Сидорчук Валерія ( 8-А клас), Чераньова Марина ( 8-А клас), Ратушняк Олександр ( 8-А клас), Миронюк Владислав ( 8-Б клас), Борис Валерія ( 8-Б клас), Ковальська Анастасія  ( 8-Б).

Щиро бажаємо успіхів, творчого натхнення, креативних ідей і реалізації поставлених цілей!