Виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»

10 – 11 березня з метою підтримки та розвитку декоративно – ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, популяризації своєрідності народної культури, виховання естетичного смаку та формування професійної орієнтації молоді у закладі відбулась виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай  і  люби  свій  рідний край!».

Для участі у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і  люби  свій  рідний край!» представлені роботи за різними розділами декоративно – ужиткового мистецтва: витинання, вироби із тіста, зі шкіри, декоративний розпис,в’язання гачком, художня вишивка, народна лялька, писанкарство, живопис та інші техніки виконання.

Призерами  шкільного конкурсу стали роботи учнів:

Кандали Лілії ( 6-Б клас), Гулій Єлизавети ( 3-А клас), Молодьожнікової Каріни ( 11-А клас), Мазуркевич Анастасії  ( 11-А клас), Гуцаленка Ярослава

( 10 клас), Мельничук Оксани ( 5-А клас), Сенчурової Єлизевети ( 5-Б клас), Перкуна Олександра  (4-Б клас), Бараховича Андрія (4-А клас).

Нових перемог та досягнень!