Всеукраїнський тиждень права

Із метою ознайомлення учнів з основними документами, у яких зафіксовано права та обов’язки дітей, запобігання дискримінації та насильству, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у межах проведення Всеукраїнського тижня права  (7 -11 грудня) у  закладі освіти відбулись заходи:

• Перегляд науково-популярних фільмів на правову тематику, тематичних відеороликів  ( класні керівники 1-11 класів);
  • Урок права « Конституція – Основний закон держави » (вчитель історії Грабова Ганна Сергіївна);
  • Виставка літератури « Право і Закон» ( бібліотекар Тарнавська Тетяна Василівна).

Приєднались до  засідання круглого столу на тему: «Школа, як середовище реалізації правової освіти і виховання», який був організований консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників Ревкач Вікторією В’ячеславівною.

Отож,  пам’ятаймо,  що кожна людина має обов’язки перед суспільством у якому тільки й можливий повний розвиток її особистості.

І немає прав без обов’язків, немає обов’язків без прав!