Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2023»: номінація «Початкова освіта»

25 та 26 січня 2023 року на базі КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» у дистанційній формі було проведено І та ІІ етапи першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Початкова освіта».

За звання переможця конкурсу цьогоріч виявили бажання змагатися 50 педагогів початкових класів закладів освіти Вінниччини.

У перший день змагань пройшли конкурсні випробування «Тестування» та «Практична робота». Перший конкурс передбачав комп’ютерне тестування на знання предмета і методики його викладання, другий – виконання практичних завдань у межах навчального предмета. Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати рівень знань своєї складової професійної компетентності та предметну компетентність.

У наступні дні 20 учасників, визначених на основі рейтингу, укладеного за загальною кількістю балів, одержаних під час випробувань І етапу, проходили конкурсні випробування «Методичний практикум» і «Майстер-клас». Виконання методичних завдань дало змогу конкурсантам продемонструвати предметно-методичну компетентність, вміння використовувати сучасні підходи та обирати оптимальні прийоми, методи та засоби для організації освітнього процесу. У випробуванні «Майстер-клас» учасники конкурсу мали адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем і вікових особливостей учнів, продемонструвавши майстерність та ефективність використання обраних методів і прийомів роботи.

Гайсинську територіальну громаду на конкурсі представляла учитель початкових  класів закладу освіти  Бондарєва Олеся Василівна. Успішно пройшовши вищезазначені випробування, вона увійшла у п’ятірку кращих педагогів області. Принагідно слід зазначити, що перед конкурсом Олеся Василівна, виконавши завдання зовнішнього оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання, успішно пройшла сертифікацію.

Щиро вітаємо Олесю Василівну з гарними здобутками у змаганнях, проходженні сертифікації. Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, щедрих творчих здобутків.

 

Posted in Новини.