Вітаємо із Міжнародним днем захисту дітей

Так, дитино, намалюю я життя тобі.
І надії намалюю, й мрії голубі.
Намалюю синє небо, чисте джерело.
Намалюю я лелеку, поле і добро.

Любі діти! Щиро вітаємо вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитина  – дивовижна, неповторна краплинка чистої води,як потрібно берегти, цінувати, любити  і лише тоді,вона перетвориться у дивовижну ,прекрасну річку, бездонне море, повноводний океан, океан – почуттів, емоцій та вражень.

Дорогі школярі! Вітаємо щиро вас із Міжнародним днем захисту дітей. Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього.

Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я і удачі на життєвих дорогах!