Вінниця – перлина Поділля

Група учнів різних соціальних категорій закладу освіти 21 червня

(  керівники групи, педагоги  Грабова Ганна і Ганна Каретіна, Наталія Романь) відправилася на екскурсію до перлини Подільського краю – міста Вінниці.

Екскурсійний маршрут розпочався з Музею Вінницького трамваю, що розташований на території трамвайного депо. Найуважнішим слухачам під час екскурсії вручили сувеніри.

Школярі здійснили прогулянку по місту ретро-трамваєм. Упродовж екскурсії гід розповідав цікаві факти про Вінницю – місто щасливих людей.

По закінченню подорожі, для здобувачів освіти був цікаво організований і проведений тематичний квест. За умовами якого юні гайсинчани  побували у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім.Садовського; Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Отамановського; Ретро-музеї АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо; водонапірній башті на Козицького. По завершенню заходу, організатори подарували на згадку про зустріч тематичні браслети.

Потім діти посмакували улюбленими смаколиками у Макдональдсі.

Захід відбувся у рамках проєкту «Гуманітарна допомога Україні», який реалізується громадською організацією «ВІСЬ» м.Вінниці за ресурсної підтримки Solidar Suisse.

Щирі слова подяки організаторам незабутньої для школярів подорожі.