Важливі знання сьогодення про мінну безпеку

4 квітня – Міжнародний день просвіти із питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності щодо розмінування.

Учні  10 і 9-А класів спільно із директором закладу освіти Григорієм Боровим і вчителем фізичної культури Оксаною Стародуб  відвідали профілактичний тематичний захід  за участю  працівників поліції та  рятувальників ДСНС.

Фахівці ДСНС  розповіли дітям про  специфіку роботи піротехніків.

Надзвичайники також ознайомили учнів із основними  правилами  мінної безпеки й пояснили  алгоритм дії при виявленні  вибухонебезпечних предметів.

Старшокласники отримали цінну інформацію, яка допоможе уберегти себе і своїх близьких від нещасних випадків і травматизму.

Засвоїли головне правило: з усіма підозрілими предметами діємо однаково – не чіпаємо, відходимо на безпечну дистанцію, телефонуємо 101 або 102.

Війна ближче, ніж ми думаємо! Будьте обережні й бережіть себе!