Учні 5-Б класу у Києві

8 червня класний колектив 5-Б класу ( класний керівник Мигидюк Галина Юріївна) вирушили у довгоочікувану мандрівку до столиці України.

Місто Київ зустрів школярів привітно та сонячно. Програма подорожі була насиченою і захоплюючою.

П’ятикласники  відвідали Океанаріум, найбільший акваріум – 17 – тонний « акулячий дім», де познайомились із різновидами риб, а саме: рифовими акулами, рибками – клоунами, рибою – камінь та рибою – собака.

Далі маршрут проліг до музею медуз. Даний музей – відкрив школярам багато таємниць та  повідав про різновиди медуз, адже ці створіння такі тендітні, загадкові та неймовірно красиві, а ще, можна було поспостерігати за їхнім неквапливим танцем у акваріумі.

Маршрут завершився у дитячому місті  KidsWill- це  перше  в Україні дитяче місто професій. Саме там кожна дитина могла на деякий час стати самостійною  і дорослою: отримати паспорт, влаштуватися на роботу,заробляти гроші та витратити їх на свій розсуд. Юні мандрівники спробували побувати на місці поліцейського, лікаря, диктора,  і багато іншого. У цьому й полягає головна мета проєкту –   надати дітям можливість показати себе  у справі, отримати повне уявлення про існуючі професії.

Приємно втомлені, з багажем незабутніх вражень та спогадів, п’ятикласники поверталися додому.