Участь в урочистостях із нагоди Дня працівників лісу

15 вересня у адмінприміщенні Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства на урочисті збори з нагоди дня працівника лісу зібралися делегації  одинадцяти держлісгоспів Вінниччини.

Урочисту подію відкрив вітальним словом начальник Вінницького ОУЛМГ Анатолій Бондар.

Участь у святкуванні  взяли голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов, заступник голови Вінницької обласної ради Дмитро Чаленко, заступник міського голови Микола Форманюк. Вони   вручили лісівникам високі нагороди та відзнаки.

Гран – прі за перемогу в обласному конкурсі учнівських лісництв отримали учасники учнівського лісництва « Паросток»

( координатор Мигидюк Галина Юріївна).

До учасників зібрання зі словами привітання та подяки   звернулась десятикласниця Перкун Юлія.