Тиждень здорового способу життя

Із метою пропаганди  здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я у підростаючого покоління  у закладі освіти проведений  тиждень здорового способу життя « Молодь за здоровий спосіб життя».

Медична сестра закладу Ольга Семенова та бібліотекар Лариса Піх  завітали до  здобувачів освіти початкової школи. Під час зустрічі працівники закладу розповіли школярам про здоровий спосіб життя, збалансоване харчування, надали важливі поради для фізичного і розумового розвитку.

Учням вручили буклети « Їмо правильну їжу», « Здорове харчування».

У межах тижня класні колективи 6-А, 7-А, 6-Б, 8-Б отримали цінні поради під час зустрічі із волонтером – інструктором Гайсинської районної організації  Товариства Червоного Хреста України Мельник Аллою у межах проєкту «Розвиток організацій і волонтерства» в рамках програми

« ВRAVO»  Товариство Червоного Хреста України.

Школярам надали необхідну інформацію,  яка допоможе зберегти своє здоров’я і життя!