Третьокласники знайомляться із музеєм АТО

На передодні Дня захисників і захисниць України здобувачі освіти 3-Б класу ( класний керівник Ольга Прикмета) відвідали екскурсійною мандрівкою музей АТО м. Гайсин.

Школярі  уважно слухали розповідь Дар’ї Кобзар, яка  запросила їх до країни мужності, сили і звитяги, розповіла третьокласникам про події сьогодення, про те, що  наші захисники – це нащадки славних козаків!

Традиційно учні вшанували полеглих захисників України – вірних синів та доньок, які до останнього  подиху боронили  рідну землю, хвилиною мовчання, здійснили покладання  квітів до  меморіалу на Алеї Слави.

Юні українці дякують за життя, за можливість прокидатися  і бачити світанок.  Від колективу закладу передали для ЗСУ «коробочку добра».