Старт тижня безпеки життєдіяльності

Сьогодні як ніколи  життєво  необхідно озброїти дітей знаннями, умінням і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У закладі освіти  24  квітня   стартував  тиждень знань із безпеки життєдіяльності.

Наталія Гудима – начальник сектору ювенальної провенції Гайсинського районного управління поліції та поліцейські Олег Бащенко, Михайло Обертинський  провели бесіду про правила дорожнього руху « Будьте обережні, пішоходи!» зі  здобувачами освіти початкових класів.

Школярі поновили та допрацювали  ряд проєктів

«Шлях до здоров`я»

( вчитель основ здоров’я Галина Мигидюк).

У класних колективах  6-А  і 6-Б відбулися  спортивні ігри

« Здорова  нація» (учитель фізичної культури  Ганна Каретіна).

Олег Підгурський – учитель фізичної культури, на Онлайн –  занятті   із  класним колективом 9-Б    продемонстрував вправи, які допоможуть дбати про своє здоров’я.

Бібліотекар закладу Лариса Піх підготувала виставку матеріалів « Здоровим бути модно».

Отже, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки – одне з пріоритетних завдань.

Будьте всі здорові!