Старт цікавих профорієнтаційних екскурсійних мандрівок

Канікули розпочалися захоплююче і активно.

На початку червня відбувся старт профорієнтаційних екскурсійних мандрівок.

Здобувачі освіти 2-А класу  ( класний керівник Оксана Лазаренко) у піднесеному настрої помандрували до зразкового господарства у с. Кисляк « Чиста криниця».  Другокласники  насолоджувались краєвидами полів і садів, доторкалися до сонячних батарей  і підглядали за будиночками джмелів.  Іще багато чого цікавого їм продемонстрував  колектив господарства під керівництвом Сергія Ковальчука.

Третьокласники ( класний керівник Олеся Бондарєва) відвідали Клас безпеки Гайсинського районного управління ГУ ДСНС України  у Вінницькій області і відчули себе у ролі рятівників.             Візит розпочався із Уроку Безпеки , який провів Андрій Ушенко. Він розповів , як оперативно  – рятувальний загін реагує  на сигнал тривоги ,  продемонстрував  пожежно – рятувальну техніку та обладнання,  яке необхідне під час гасіння пожежі.

Класний колектив 5-В класу ( класний керівник Ірина Тарасюк) і 10 класу ( класний керівник  Олена Шмига) завітали до Музею АТО м. Гайсин. Юні відвідувачі  уважно слухали розповідь  Дарії Кобзар про переламні події в нашій історії. Познайомились із професією «військовий» і «  музейний працівник».

Учні 5-А класу ( класний керівник Лілія Середюк) і 8-Б класу

( класний керівник Оксана Бладика) відвідали  Гайсинське районне управління поліції, де школярів  зустріла начальник СЮП Гайсинського РУП Наталія Гудима і познайомила із роботою поліцейських, відповіла на запитання мандрівників .

Здобувачі освіти 5- Б класу ( класний керівник  Людмила Зелінська), 6-А класу ( класний керівник Інна Сташко), 6-Б класу ( класний керівник Наталія Немировська ), 6-В класу

( класний керівник  Світлана Загурська) і 7-А класу ( класний керівник Інна Каляфіцька)  побували у Українській Ресторації  Кнедлі. Валентина Волошина запросила юних відвідувачів поринути у кулінарну справу, дізналися про усі цікавинки професії  кухаря і кондитера.

Із  професією « банківський працівник» познайомилися учні 8-А класу ( класний керівник Ганна Грабова), відвідавши  ПриватБанк у м.Гайсин.