Скажи чесно, ти як?

Департамент гуманітарної політики облдержадміністрації звертає увагу на те, що в Україні стартувала комунікаційна кампанія в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

10 жовтня 2023 року визначено як день Ментального здоров’я.

Із метою сприяння формуванню у суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, популяризації технік психологічного відновлення, турботи про себе та оточуючих, у  закладі освіти відбулися тематичні заходи, що сприяли підвищенню рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я та створення атмосфери емоційного відновлення, допомогли   здобувачам освіти впоратися зі стресом і його наслідками, емоційно налаштували на плідну роботу, дали змогу відчути безпеку та психоемоційний комфорт.

Психолог закладу освіти Ірина Котенко провела  заняття із елементами тренінгу « Скажи чесно, ти як?», « Психічне здоров’я та його захист» у класних колективах 1-Б, 8-Б.

Вчителі фізичної культури Оксана Стародуб, Іванна Кондратюк  подбали про   здоров’я здобувачів освіти під час  руханок  «  Разом корисніше і цікавіше! », до яких долучилися й учні 1-Б класу ( класний керівник Наталія Костина).

Класний керівник 7-Б класу Наталія Немировська провела тренінги для батьків « Літачок », « Клубочок », за допомогою  яких батьки змогли  краще зрозуміти психологічний стан своїх дітей.

Педагоги закладу приєдналися до Онлайн – тренінгу  по ментальному здоров’ю.

Турбуємось про себе, дбаємо про своє здоров’я!