Рушаємо у цікавий світ знань!

5 вересня на шкільному подвір’ї відбулося традиційне, але у зв’язку  із військовим станом, трішешки незвичне свято, День знань.

На останній етап дороги знань ступили  випускники, для яких Перший дзвінок продзвенів востаннє ( класні керівники Тихонюк Валентина Володимирівна, Шуригіна Наталія Павлівна).

А  маленькі першокласники стають на цю дорогу вперше. Заклад освіти поповнився на 49 школяриків, яких у Країну Знань поведуть  перші вчителі Зябкіна Людмила Олексіївна та Лічманюк Юлія Дмитрівна.

Із вітальним словом до шкільної родини звернувся директор закладу освіти Боровий Григорій Іванович і випускник школи 1966 року,кандидат історичних наук Рекрут Валерій  Пилипович .

Першокласників підтримали батьки і благословили короваєм на успішну подорож до Країни Знань.

Присутні вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання і щиро подякували  воїнам Збройних Сил України.

Перший довідничок  « Першокласний подарунок»  і вітальні листівки із найкращими побажанннями наймолодші школярі отримали від міського голови Гука Анатолія Ілліча.

Перший дзвінок  голосно  вигравав у долоньках наймолодших школярів.

Музичні номери пролунали у виконанні вокального ансамблю

« Кіндер сюрприз» ( керівник  Лазаренко Дмитро Іванович)

Ведуча заходу педагог – організатор Данчук Наталія Михайлівна побажала усім вдалого навчального року, успіхів у всіх починаннях.