Різдвяно – Новорічний марафон триває

Напередодні Різдвяних і Новорічних свят  у закладі освіти відбувся святковий марафон.

У останній день навчання  у класних  колективах 7-А

( класний керівник  Інна Сташко),7-В (  класний керівник Світлана Загурська), 8-Б класу ( класний керівник Галина Мигидюк) відбулася акція « Таємний Санта ».

Учні 1-Б класу ( класний керівник Наталія Костина) створювали із паперу новорічного чарівника.

У колективі 3-Б класу ( класний керівник Ольга Прикмета) відбувся День іменинника.

Здобувачі освіти 5-Б класу ( класний керівник Іванна Кондратюк) перевірили свої знання й активно долучилися до  вікторини « Що ти знаєш про Різдвяні та Новорічні свята?».

Школярі 5-А класу ( класний керівник Валентина Тихонюк) і 9-Б класу ( класний керівник Ганна Грабова)  приєдналися до флешмобу « Щасливі кадри під ялинку».

Вітаємо усіх із прийдешніми святами! Здоров’я та миру!