Результативний виступ юних джур на обласних змаганнях

30 травня – 03 червня Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій провів ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У зв’язку з воєнним станом, гру було організовано в дистанційному форматі. Цьогоріч в обласному етапі гри стартувала незвично велика кількість учасників – 60 роїв з 27 територіальних громад.

До програми гри входили конкурси: «Смуга перешкод», «Відун», «Пластун», «Рятівник», «Фізична підготовка» серед роїв старшої групи (15 – 17 років). Конкурси проводились у тестовій формі на платформі Google.

Гайсинську громаду на цих змаганнях презентували команди, які були кращими на І етапі гри, серед них  рій «Гайсинські соколи» у складі : Гречанюка Артема( 10-Б клас), Івацко Глєба ( 10-А клас),  Перкун Юлії

( 10-Б клас),  Шпиль Ангеліни ( 10-Б клас), Шаргородської Вікторії

( 9-А клас), Кобзіна Владислава ( 9-А клас).

Усі учасники виступили дуже добре.

Особливо слід відзначити переможців в особистому заліку: Івацка Глєба (10-А клас) – в конкурсі «Смуга перешкод»; Кобзіна Владислава  (9-А клас) – в конкурсі «Відун»; Шаргородську Вікторію  ( 9-А клас) – в конкурсі «Пластун».

Командна перемога  рою «Гайсинські соколи» – в конкурсі «Смуга перешкод».

Варто  подякувати виховникам рою  Стародуб Оксані Василівні, Боровому Григорію Івановичу,  Сташко Інні Василівні, Мигидюк Галині Юріївні, Грабовій Ганні Олександрівні, Тарасюк Ірині Олександрівні, Шмизі Олені Андріївні, які в ці складні часи зуміли гарно підготувати своїх вихованців до виступу в обласному етапі гри «Сокіл»» («Джура»).

Posted in Новини.