Профілактична зустріч із працівниками Гайсинського відділення « Вінницягаз »

Аби блакитний вогник приносив лише користь і створював затишок  в оселі важливо знати і дотримуватись правил безпечного використання газу у побуті.

Задля цього газовики Гайсинського відділення  АТ

« Вінницягаз»  провели зі здобувачами освіти початкової школи урок із безпечного користування газом у побуті.

Школярі уважно слухали розповіді газовиків про важливість дотримання правил безпеки,  ознайомились із наслідками небезпеки отруєння чадним газом, дізнались як поводити себе під час  небезпечної ситуації.

Найцікавішим було знайомство зі спецавтомобілем газової служби, інструментами і приладами, які використовуються у роботі.

Подібні зустрічі  допомагають дітям краще розуміти важливість дотримання правил безпеки та на майбутнє не піддавати ризику своє життя і здоров’я.