Пізнаємо рідний Карпатський край

Здобувачі освіти 11 – го касу ( класний керівник Вікторія Хворостяна)  здійснили пізнавальну подорож  до Карпатського краю.

Одинадцятикласники відвідали водоспад Пробій у Яремчі. Вразив і захопив водоспад Манявський –  найбільший в Україні.

Мандрівники завітали до села Поляниця, де розташований незвичайний будинок із перевернутими кімнатами .

Побували в  Етнопарку « Гуцул Ленд» у Буковелі, де візуально перенеслися у захопливу історію про життя та побут горян українських Карпат.

Учні спробували змолоти борошно, виткати доріжку на ткацькому верстаті, спостерігали, як готується сир у сироварні.  А ще побачили хатину, якій 200 років.

Далі маршрут пролягав до контактного зоопарку.

Родзинкою мандрівки став підйом  канатно – крісельною дорогою на вершину гори з оглядовим майданчиком. Спуск здійснили  на роднльбан « Speed Fun».

Поряд із найбільшою  штучною водоймою –  озером Молодість старшокласники захопилися краєвидами,  піднявшись на оглядовому колесі.

Звичайно, не обійшлося без екстримального джипінг – туру Карпатами.

Учні відвідали полонину « Русанівка» , де поласували гуцульською кухнею з панорамним видом на Карпатські пейзажі.

На завершення туру  школярі мали чудову можливість  познайомитись зі своєрідним музеєм  природи, експонатами якого є дерева, кам’яні споруди.

Запам’яталися дивовижні скелі Довбуша, у яких, за переказами, сховані скарби легендарного ватажка, побували у найдовшій  печері (417 м).

Під час мандрівки одинадцятикласники  пізнали чимало нового, познайомились із історією та духовною культурою, національним колоритом і побутом Карпатського краю.

Мандрівка залишила у пам’яті випускників безліч  нових вражень і позитиву.