Підсумок конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей- 2023»

Із метою привернення уваги кожної української родини до охорони праці на виробництві, усвідомлення цінності власного життя та здоров’я і життя оточуючих ,активізації творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості у закладі освіти було проведено шкільний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей- 2023» ( вчитель образотворчого мистецтва Іванна Кондратюк ).

Переможцями шкільного етапу – конкурсу стали: Ковальчук Карина ( 9-Б клас), Островська Вікторія  ( 10  клас), Дмитренко  Валерія ( 6 – А клас), Городиська Вікторія ( 6-А клас), Каранюк Анна ( 6-В клас).

Здобувачі освіти ,завдяки участі у конкурсі,  дізналися про те, що таке безпечна праця, задумалися над вибором майбутньої професії
та виявили свої творчі здібності й обдарування.