Підсумки шкільного етапу – конкурсу робіт юних фотолюбителів « Ми – діти України»

Упродовж квітня із метою розвитку фотолюбительства серед учнівської молоді, сприяння підвищення їх технічної  і художньої майстерності, популяризації   та пропаганди кращих робіт  юних фотолюбителів у закладі освіти відбувся  шкільний етап – конкурсу  « Ми – діти України».

Здобувач освіти створювали фотографії на теми : «Натюрморт», « Пейзаж», « Портрет», « Архітектура», « Флора і фауна».

Найкращі роботи представили юні фотолюбителі  Владислав Данчук (2-Б клас),  Сергій Семенов ( 3-Б клас), Олександр Перкун ( 6-Б клас),  Олександра Ковтун ( 6-А клас), Кароліна Бондарець ( 7-Б клас),  Крістіна Крижанівська ( 7-А клас),  Максим Данчук ( 10 клас).

Щиро дякуємо! Бажаємо подальших успіхів на міському етапі – конкурсі робіт юних фотолюбителів  « Ми – діти України».