Передай добро по колу

Традиційно  у перших числах грудня здобувачі освіти зустрічаються із вихованцями Кисляцької спеціалізованої  школи.

Ось і сьогодні  творча група у складі  школярів: Дар’ї Колосовської  ( 11 клас),   Вероніки Проскуріної ( 9-А клас) , Єлизавети Хмарук ( 9-А клас), Дар’ї Романь ( 6-В клас), Дар’ї Тітаренко  ( 6-В клас), Зоряни Бондар ( 6-В клас), Ярослави Кривіцької ( 5-Б клас),  Мілани Костюк ( 5-Б клас), Поліни Чміль ( 5-Б клас) подарувала номери художньої самодіяльності  своїм друзям, позитивну енергетику, чудовий настрій ( вчителі –  наставники Дмитро Лазаренко і Наталія Данчук).

Адже сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати один – одного, шукати позитив, візуалізувати спільну мрію про Перемогу!

Будьмо щедрі серцем в ім’я добра, людяності  та  справедливості.        Передаваймо добро по колу!